Úkoly

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Opravit. Nejlepší pověst, kterou u nich můžete získat, je přátelská.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás čím mám zabít Faazvolfrul hrají za čaroděje jsem 15 úrovni jdu zabít Faazvolfrul Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jak a čím mám zabít Araim Darkflame hrají za čaroděje jsem 16 úrovni zbývá mi 9 úlomků abych našel Amarisu jdu pro další ulomek ten má u sebe a drží ten Araim Darkflame střepy usudu úkol
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje jsem 16 úrovni mám Blesk na maximum a Onniva koule taky na maximum mám 3 úlomky čím porazit nebo zabiju Araim Darkflame mám Obratnost na 4
Intelekt 4
Ostrazitost 3
Osobnost 3
Kolik musím rysy abych zabil Araim Darkflame
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás hraju za čaroděje jsem 16 úrovni mám 5 úlomků jdu pro 6 úlomk chci zabít Zombie draka chci Hůl Magna Greatstaff když hi zabiju on mít ho nebude jak jinak ho získám tu Hůl musí existovat nějaká možnost jak ho získát ale jak prý přes obchodniku a jakých obchodniku Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kolikrát musím se vyspat po 12 hodinach abych měl tuhle Hůl Tolassian Greatstaff Irazurska hrobka tam právě jsem hrají za čaroděje jsem 16 úrovni čekám na tuhle Hůl bez ní nikam nemůžu máte tam silnější nepřátele tuhle ještě nemám vím že se objevuje náhodně jak náhodně to nechápu můžete mi to vysvětlit jak náhodně co znamená mobilní hře náhodně Exiled kingdoms Full Děkuji
 

Attalud

New Member
Joined
14/05/2023
Messages
1
Jakože, ony jsou všechny odpovědi v angličtině

Takže se dá svým způsobem dát ctrl+c a ctrl+v na popis na wiki v angličtině do google překladače. Nebo se učit hrát hru během jejího hraní, to také jde.
 
Last edited:

Top