Search results

  1. M

    Jak získat zbraň

    Dobrý den prosím vás jak mám získat zbraň pro Grissendu nebo pro mě tuhle zbraň Maul of Desecration hrají za carodeje i mám uloženou pozici za válečníka aby získal i přidal se mezi čaroděje i slib hrají to na mobilech Děkuji
  2. M

    Válečnice Grissenda

    Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje co mám udělat abych získal zbraň pro Společníci Grissenda chci být přijat mezi čaroděje udělat přísahu Icemistu Děkuji za odpověď Mirek 1697974331 Maul znesvěcení
  3. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás může darebák složit přísahu a kde přesně a komu v mobilní aplikací Exiled Kindoms full Děkuji
  4. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás čekám na odpověď Sobota v 14:17:56 hodin Děkuji
  5. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás nemusím jak to je napsáno na Wiki 1.ukol pak ,2 úkol, 3.ukol ... další úkol mužů si vybrat jaký úkoly mám vzít splnit úkoly když hrají za čaroděje, za válečníka nebo za klerika nebo za darebáka hrají to přes mobilní telefony Děkuji
  6. M

    Hrají od začátku za čaroděje

    Dobrý den prosím vás čekám na odpověď od 23.9/2023
  7. M

    Hrají od začátku za čaroděje

    Dobrý den prosím vás jak se mám přidat mezi čaroděje když splním všechny úkoly pro Rolfo Ehrar abych získal klíč pro zbraně pro mého společníka nebo pro sebe aby mě přijala Icemistu Ilemma mezi čaroděje abych jsem se dostal za Mezimer a obchodníkem Gilem Icemistu jsou tam mříže než tam dostanu...
  8. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás, když splním všechny úkoly pro něj pro Rolfa Ehrara vím může ovlivnit ostatní úkoly co znamená ovlivnit ostatní úkoly, které se nedostanu za Icemist: Mezimerem za obchodníkem Gilronem když vím musím dát přísahu Ilemma Icemistu hraju za čaroděje Děkuji za odpověď Mirek chci...
  9. M

    Tovární nastavení Samsung Galaxy A 22 5G 128GB

    Dobrý den prosím vás poslal jsem mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do servisů protože měl bouly na baterie 🔋 mohl začít hořet 🔥ten mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB musel jsem dát do továrního nastavení ten mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB jda se nějak vrátit to...
  10. M

    Uložení pozice hry

    Dobrý den prosím vás když si koupim nebo objednam mobilní telefon od Samsungu jak budu moct začít pokračovat kde jsem zkoncil končil jsem uloženou hru u Samsung Galaxy A 22 5G 128GB který mám opravné budu ho mít 21.9.2023 nebo déle zkoncil jsem ve 21 úrovni muži se tam vrátit a jak
  11. M

    Jak mám přeložit do češtiny

    Dobrý den prosím vás Jda se přeložit přes televizí Philips přes překladač tu vaši mobilní hru Exiled Kindoms full když není kompletně češtině a jak na to ? Chci si udělat O2 setobox abych měl O2 tv Děkuji
  12. M

    Jak mám přeložit do češtiny

    Dobrý den prosím vás jak mám jednoho mobilů Realmi 8 5G 64GB přeložit anglicky nebo jaky mate ve hře do češtiny Realmi 8 5G 64 GB Děkuji za odpověď Mirek když druhý mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB mám servisu budou ho mít až 21.9.2023 nebo déle Děkuji za odpověď Mirek
  13. M

    Mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB

    Dobrý den prosím vás mám mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB servisů budu ho mít možná konce září 2023 mám mobilní telefon Realmi 8 5G 64GB na něj to hrají ale nemáte to kompletně češtině můžete stim něco udělat mít kompletní češtině kvůli těmhle problému mobilama Děkuji
  14. M

    Uložení pozice hry

    Dobrý den prosím vás kde ho mám vzít ten cloud když chci přenést uloženou pozici tu první pozicí 21 úroveň čaroděj mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do mobilu Realmi 8 5G 64GB
  15. M

    Uložení pozice hry

    Dobrý den prosím vás jak to mám udělat z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB přenést uloženou pozici z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do mobilu Realmi 8 5G 64 GB Děkuji tu tu první pozicí mám na mysli kde je ta 21 úroveň
  16. M

    Batohy

    Dobrý den prosím vás jakou Hůl nebo hulku si tam mám vzít na ten ostrov Popelacny ostrov hrají za čaroděje jsem 21 úrovni Děkuji jake tam jsou nepřátele musím mít více místa i batohu více místa
  17. M

    Batohy

    Dobrý den prosím vás kolik můžu si vyrobit bag of holding (batohů) ve hře Děkuji za odpověď Mirek
  18. M

    Jeskyně Bappasalara

    Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje jsem 21 úrovni jakou holí mám zabít Draka Syxadris Děkuji
  19. M

    Jeskyně Bappasalara

    Dobrý večer prosím vás hrají za čaroděje jsem 21 úrovni hrají za čaroděje jakou zbraní mám zabít Draka Zogaris Děkuji za odpověď Mirek
  20. M

    Pohřbena Citadela

    Dobrý den prosím vás bude tohle účinná na Underkinga tohle Precizní Střelba na maximum 150% hrají za čaroděje jsem 20 úrovni až toho dosahnu Děkuji

Top