Search results

  1. M

    Jak získat zbraň

    Dobrý den prosím vás jak mám získat zbraň pro Grissendu nebo pro mě tuhle zbraň Maul of Desecration hrají za carodeje i mám uloženou pozici za válečníka aby získal i přidal se mezi čaroděje i slib hrají to na mobilech Děkuji
  2. M

    Válečnice Grissenda

    Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje co mám udělat abych získal zbraň pro Společníci Grissenda chci být přijat mezi čaroděje udělat přísahu Icemistu Děkuji za odpověď Mirek 1697974331 Maul znesvěcení
  3. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás nemusím jak to je napsáno na Wiki 1.ukol pak ,2 úkol, 3.ukol ... další úkol mužů si vybrat jaký úkoly mám vzít splnit úkoly když hrají za čaroděje, za válečníka nebo za klerika nebo za darebáka hrají to přes mobilní telefony Děkuji
  4. M

    Hrají od začátku za čaroděje

    Dobrý den prosím vás jak se mám přidat mezi čaroděje když splním všechny úkoly pro Rolfo Ehrar abych získal klíč pro zbraně pro mého společníka nebo pro sebe aby mě přijala Icemistu Ilemma mezi čaroděje abych jsem se dostal za Mezimer a obchodníkem Gilem Icemistu jsou tam mříže než tam dostanu...
  5. M

    Hrají od začátku

    Dobrý den prosím vás, když splním všechny úkoly pro něj pro Rolfa Ehrara vím může ovlivnit ostatní úkoly co znamená ovlivnit ostatní úkoly, které se nedostanu za Icemist: Mezimerem za obchodníkem Gilronem když vím musím dát přísahu Ilemma Icemistu hraju za čaroděje Děkuji za odpověď Mirek chci...
  6. M

    Tovární nastavení Samsung Galaxy A 22 5G 128GB

    Dobrý den prosím vás poslal jsem mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do servisů protože měl bouly na baterie 🔋 mohl začít hořet 🔥ten mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB musel jsem dát do továrního nastavení ten mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB jda se nějak vrátit to...
  7. M

    Jak mám přeložit do češtiny

    Dobrý den prosím vás jak mám jednoho mobilů Realmi 8 5G 64GB přeložit anglicky nebo jaky mate ve hře do češtiny Realmi 8 5G 64 GB Děkuji za odpověď Mirek když druhý mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB mám servisu budou ho mít až 21.9.2023 nebo déle Děkuji za odpověď Mirek
  8. M

    Mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB

    Dobrý den prosím vás mám mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB servisů budu ho mít možná konce září 2023 mám mobilní telefon Realmi 8 5G 64GB na něj to hrají ale nemáte to kompletně češtině můžete stim něco udělat mít kompletní češtině kvůli těmhle problému mobilama Děkuji
  9. M

    Uložení pozice hry

    Dobrý den prosím vás jak to mám udělat z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB přenést uloženou pozici z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do mobilu Realmi 8 5G 64 GB Děkuji tu tu první pozicí mám na mysli kde je ta 21 úroveň
  10. M

    Batohy

    Dobrý den prosím vás kolik můžu si vyrobit bag of holding (batohů) ve hře Děkuji za odpověď Mirek
  11. M

    Jeskyně Bappasalara

    Dobrý večer prosím vás hrají za čaroděje jsem 21 úrovni hrají za čaroděje jakou zbraní mám zabít Draka Zogaris Děkuji za odpověď Mirek
  12. M

    Pohřbena Citadela

    Dobrý den prosím vás jakou zbraní mám zabít Underkinga mám za úkol vrátit zpět korunu M'dmoo na wiki se nepíše ani neukazuje se slabina hrají za čaroděje jsem 20 úrovni Děkuji za odpověď
  13. M

    Dračí Pobřeží

    Dobrý den prosím vás čím mám začít když tam lítají moc červené kuličky a jsou tam i Popelacny Minotaur hrají za čaroděje jsem 20 úrovni blízko 21 úrovni mám tam sebou společníka Adaona nebo společníci Grissendu nebo společníci Hirge čím mám začít nemám žádnou ochranu pro ty červené kuličky jak...
  14. M

    Lothasanova archa

    Dobrý den jaky habit a prsten a boty a všechno budu potřebovat do Lothasanova archa hrají za čaroděje jsem už 20 úrovni jakou zbraň budu potřebovat tam a můj společník Grissenda nebo Hirge nebo Adaon jakou zbraň budou potřebovat oni a brneni to všechno jsou tam nepratele jdu zachránit Admarisu...
  15. M

    Opakující a neopakující nepřátele

    Dobrý den prosím vás co znamená tohle u Větší stín (6x) jenom 6 krát se objeví pak už neobjeví po nějakém čase se už neobjeví Děkuji
  16. M

    Misto inventáři ve hře

    Dobrý den prosím vás kdy budu potřebovat Hlava Pyromancera Ifharraka nebo jak se jmenuje ten goblin jakým úkolem nebo mám ji tam zbytečně Děkuji místo inventáři více místa
  17. M

    Observatoř

    Dobrý den prosím vás jak správně postupně mám pokračovat u zařízení 4,1,3,2,3,2,2,2,2,2,2,2,1,1,,1 a co dál je to správně nebo jak to je ? Děkuji mám sebou společníka Adaona hrají za čaroděje hrají přes mobilní telefon Děkuji
  18. M

    Ulomky

    Dobrý den prosím vás kde najdu už mám 4 úlomky zbývá osm úlomků už jsem to dlouho nehrál dával jsem si větší pauzu od toho Nemůžu najít jaky úlomek jsem vložil do zrcadla co mám dělat dál najít Amarisu úkolem mám Děkuji za odpověď Mirek
  19. M

    Nepřátelé ve hře

    Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje kolík musím mít poškození na holý nebo hůlky bez manu nechci používat manu mám málo manu 213 manu mám a lektavaru taky málo kolík lektvar many 35 mám 7 lektvaru many a 20 Nižší lektavaru many mám 17 lektavaru many mám Energetický článek mám 7 Energetický...
  20. M

    Nově předměty

    Dobrý den prosím vás kcemu mi bude Chitinovy Krunýř ve hře hrají za čaroděje Děkuji

Top