Hledání úkolů

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás co mám dál když mám plný políček věci co budu ještě potřebovat nebo nebudu potřebovat dalších úkolech ? Více věci semi už nevejde ten kouzelný sáček se knemu jen tak nedostanu mám málo životu jak vidíte na obrázku ? Vím je věží javodu tam bych šel až budu mít životu 1000 a Více životu a manu 700 nebolí 2000 a Více manu energie hrají to za čaroděje pořád ? Děkuji

 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás mám udělat úkol pro společníci Hirge nebo nemusim ho dělat má to vliv na reputaci nebo nemá vliv pro reputaci? Děkuji Te hře
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,127
Hráli jste již hry?

Pokud je váš inventář plný, můžete položky prodat.

Musíte si moudře vybrat, jaké položky si ponechat, jaké položky prodat.

Plný inventář v kobce vám zabrání sebrat další předměty. To ztěžuje vydělávání zlata a obtížnější získávání lepšího vybavení.

Můžete si koupit radniční poklad pro uložení věcí uvnitř.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás mám splnit úkol pro společníci pro Hirge má to vliv na reputací nebo nemá to vliv pro reputací ?
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás chci tohle lektvaru na manu do inventáři mit 50 a víc lektvary manu jenom na 1 políčku to koňaku na manu co vidíte na obrázku šlo by to ? Při hře chci ušetřit místo mém inventáři te hře? Děkuji

 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás kolík můžu koupit max těch koňaku na manů ? Kvůli políček inventáři té hře?
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás kolik můžu koupit od obchodníků ve hře Koňaku z Deepfrostu ? Kolik počet ? Hrají to za carodeje?
 

Top