Hledání úkolů

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Každá zbraň bude fungovat. Problém je ve vaší postavě, ne ve vaší zbrani.

To je oblast konce hry.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jak se dostanu sem pro hul pro čaroděje Tesla Rod vím umístění je : Archa Lothasanova od New Galand
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Méně se starejte o získání lepší zbraně. Pracujte na tom, abyste hráli lépe. Používejte kouzelnické dovednosti. Taktika.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás bude mi chybět u reputace ve hře : Koření věci nahoru:
Odměny za hledání
Na straně Frithy :
Odměna 500 zlatých
Pověst zlatá ruka mínus 5
Vasilia +3
Na straně Jetho :
Odměna 800 zlatých
Zlatá ruka +5
Vasilia mínus 2
Bude mi chybět u reputace na hrdina nebo nebude mi chybět u reputace hrdina nebo jak to je? Chci být všude u reputace hrdina a vyšší nebo to stačí do konce tě hry mít u reputace hrdina Děkuji
Post automatically merged:    

Dobrý večer prosím vás poslal jsem vám dneska pondělí 6.6.2022 zprávu přes exiled Kingdoms RPG Full a přes [email protected] a fórum odpověď mi přijde do 24 hodin ? Děkuji
 
Last edited:

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Zase jsi hrubý. Nikdo nemusí odpovídat na vaše otázky. Je hezké, když se snaží pomoci. Není to vyžadováno.

Vaše dotazy jsou zodpovězeny ve Wiki.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás promiň mi to že jsem byl hrubý chci vědět jestli je důležitý být u reputace být přítel alias přátelé být hrdina abych se dostal tom městě do knihovny můžu skoro všude po mapě dostal do všech míst i do města a vesnice bez abych použil loď ta loď má požadavek být přátel nebo hrdina mám bude mi chybět kolik úkolů má zlatá ruka podle wiki má 1 úkol kolík potřebuji na přátelé a hrdina u reputace tě hry Děkuji u zlaté ruky
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kolík potřebují abych byl hrdina u reputace mám 23 reputace přítel u Varsilia městě Děkuji vím to říká Wiki kde přesně mám hledát tu reputací češtině u Wiki
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Ve hře je spousta questů, které zlepší vaši reputaci v tomto království. Osamělého rytíře můžete také najít na cestě. Je náhodný.
 

Top