Hledání úkolů

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kdo sbírá té hře tohle : Poškozená Vlčí Kožešina ?
 

Arcanmaster

Active Member
Joined
23/11/2020
Messages
344
Nejsem si jistý, jestli jsem tě pochopil správně. Lovci Varannari (náhodou na silnicích) zaplatí 20 mincí za jednu poškozenou vlčí srst. Bylinkáři (v každém městě je alespoň jeden) platí 12 mincí za kus.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kde přesně mám začít reputací Královští hledači a pak pokračovat až budu mít reputací přítel Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kde všude rostou rostliny červené a další modré
Post automatically merged:    

Dobrý večer prosím vás můžete mi označit na mapě kde roste červená rostlina vím že New Galand kde přesně
 
Last edited:

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Existují dva druhy červených rostlin. Červené orchideje rostoucí u řeky. A červený pouštní květ.
(objeví se náhodně).
Mohou růst na jiných mapách. Další podrobnosti najdete na Wiki.


 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
@Mirek ,

Čtete odpovědi, které vám dáváme? Opakovaně kladete stejné otázky. Zdá se, že ignorujete odpovědi. Díváte se dnes večer na Wiki? Má odpovědi.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás od radnice jsem dostál úkol kde přesně: Goblin Sergeant Login mam na to už ne celé 2 dny 13 hodin kde už jsem to prohledal všechno zeptat jsem se i hospodě a vyspal jsem 6 hodin zabil jsem tam všechny skřety stále jsem ho tam venku neobjevil co teď mám dělat dál co když to nestihnu tom čase co mám dělat dál? Mám na to prý 4 dny
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Náhodné umístění. Těžké najít. Možná budete muset zůstat v hostinci a resetovat mapu. Nákup nápojů by měl napovědět (viz podrobnosti).
 

Top